Bioklimatické pergoly

Bioklimatické pergoly predstavujú najmodernejší spôsob zatienenia terasy. Čistý, elegantný a nadčasový dizajn poteší aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vďaka naklápacím hliníkovým lamelám môžete regulovať prúdenie svetla, tepla a vzduchu. Táto pergola ochráni Vašu terasu za každého počasia.

Konštrukcia a lamely

Obvodová konštrukcia pergoly je rovná. Obvodové hliníkové profily, v ktorom je zabudovaný motor. Stabilitu celej pergoly zabezpečujú nosné stojky s rozmerom 100 x 100 mm.

Vďaka pohyblivým lamelám môžete jednoducho otvárať a zatvárať strechu pergoly. Hliníkové lamely je možné orientovať od 0° do 130°. Výbornou variantou je rozdelenie lamiel na viac nezávislých samostatne ovládateľných sekcií.

Riadený odtok vody zabezpečuje správny sklon lamiel. Voda steká do odtokových kanálikov po celom obvode pergoly a následne steká do stojky.

   

 

Farba a ovládanie

Zvoliť si môžete rozdielnu farbu konštrukcie aj lamiel. Na výber je široká ponuka farieb. U zákazníkov je najobľúbenejšia RAL 7016 Antracit.

Ovládanie je výlučne elektrické s motorom Somfy na vypínač alebo na diaľkové ovládanie s možnosťou napojenia na inteligentnú domácnosť (systém Tahoma).

Veľkosť pergoly a možnosti montáže

Každá pergola je vyrábaná na mieru a zvoliť si tak môžete jej ľubovoľnú veľkosť. Technické prevedenie (počet stojek, sekcii, motorov) samozrejme závisí aj od veľkosti pergoly. Maximálny rozmer pre jednomotorové prevedenie pergoly je 4,5 x 7 m.

Pergolu možno namontovať ako samostatne stojacu (samonostná) alebo kotvenú k stene domu.

Doplnky k pergolám

Pre ešte väčší komfort užívania si môžete svoju pergolu vylepšiť. V rámci príslušenstva ponúkame viaceré varianty. Funkčným a praktickým doplnkom je najmä bočné tienenie pergoly, ktoré ochráni Vašu terasu pred nepriaznivým počasím aj z bočných strán. Na výber ponúkame viaceré možnosti vonkajšie screenové rolety, vonkajšie žalúzie a zasklievacie systémy.

Príjemnú atmosféru na terase dokonale doplní aj populárne LED osvetlenie, ktoré je možné zabudovať do konštrukcie pergoly. Ovládané je diaľkovým ovládačom s pergolou.

Pergolu je možné doplniť aj o vonkajšie čidlá – slnečné, veterné a dažďové senzory, ktoré automatizovane riadia otočné lamely podľa potreby.

Doba dodania a záruka

Doba dodania hliníkovej pergoly je max. 4-6 týždňov. Záruka na pergolu je 4 roky a motor Somfy 5 rokov.

Aká je cena bioklimatickej pergoly?

Ak chcete vedieť orientačnú cenu, napíšte nám rozmer pergoly (dĺžka x šírka x výška) a my Vám do 24 hodín zašleme nezáväznú cenovú ponuku, kontaktujte nás

e-mailom

zaluzieprievidza@gmail.com

telefonicky

0918 518 642

cez kontaktný formulár

nájdete ho nižšie

Kontaktný formulár

Vybrať súbory Neboli vybraté žiadne súboryAkceptované typy súborov: jpg, jpeg, jpe, gif, png, svg. Max. veľkosť súboru: 1 MB

4 + 9 =