Od roku 2015 sa zaoberáme výrobou, dodaním a montážou tieniacej techniky. Poskytujeme tiež odborné poradenstvo, bezplatné konzultácie a servis.

Spolupracujeme s poprednými českými dodávateľmi, ktorými sú spoločnosť Climax a Isotra. V našom portfóliu produktov nájdete aj hliníkové pergoly a prístrešky vlastnej výroby. Motorické pohony a riadiace systémy používame výlučne značky Somfy.

Hlavnou myšlienkou našej spoločnosti je ponúkať kvalitné produkty a poskytovať služby na profesionálnej úrovni. Ku každej realizácii pristupujeme individuálne a zodpovedne, aby sme v maximálnej miere naplnili vaše očakávania.

Tieniaca technika na dosah v 3 krokoch – rýchlo a jednoducho!

Nezáväzná cenová ponuka

V prípade záujmu o akýkoľvek produkt z našej ponuky nás kontaktujte telefonicky, e-mailom alebo cez kontaktný formulár a my Vám vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku.

Osobná obhliadka / zameranie

Po odsúhlasení predbežnej cenovej ponuky si dohodneme termín osobnej obhliadky, na ktorej náš technik zodpovie všetky Vaše otázky, prinesie vzorkovníky, vysvetlí priebeh montáže a ostatné technické špecifikácie.

DODANIE A MONTÁŽ TIENIACEJ TECHNIKY

Doba dodania je rôzna v závislosti od vybraného produktu. Hneď ako bude Váš objednaný produkt na sklade dohodneme si vyhovujúci termín montáže.

Kontaktný formulár

Vybrať súbory Neboli vybraté žiadne súboryAkceptované typy súborov: jpg, jpeg, jpe, gif, png, svg. Max. veľkosť súboru: 1 MB

8 + 15 =