Siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu sú v dnešnej dobe nevyhnutnosťou každého interiéru. Či už je to dom, byt, kancelária alebo chalupa. Slúžia ako účinná ochrana pred dotieravým a otravným hmyzom. Všetky siete proti hmyzu sú vyrobené na mieru. Rám siete je stabilný a odolný, vyrobený z hliníkových profilov. Farbu rámu si môžete zvoliť v akejkoľvek farbe. V ponuke nájdete rôzne typy sietí na okná i dvere s klasickou alebo antialergickou sieťovinou.

Okenné siete proti hmyzu

PEVNÉ OKENNÉ SIETE sú neyhnutnosťou každej domácnosti. Patria k najpoužívanejším, sú praktické a účinné. Inštalujú sa na rám okna bez nutnosti vŕtania pomocou otočných háčikov. Je možné ich kedykoľvek zvesiť z okna. Na pevné okenné siete možno zvoliť klasickú sieťovinu alebo antialergickú.

ROLOVACIE OKENNÉ SIETE (samonavíjacie) sú našrobované na vonkajší rám okna. Rám siete je hliníkový a po bokoch je sieť vedená vo vodiacich lištách. Môže byť len vytiahnutá alebo zatiahnutá (nemožno ju zastaviť a zafixovať v akejkoľvek polohe). Klik systém umožňuje zafixovať sieť v spodnej časti rámu. Sieť je po vytiahnutí skrytá v hornom hranatom boxe. Ovláda sa manuálne pomocou madla a šnúrky. Rolovaciu okennú sieť je možné vyrobiť len s klasickou sieťovinou.

DVEROVÉ SIETE PROTI HMYZU

OTVÁRACIA DVEROVÁ SIEŤ predstavuje cenovo najlacnejší variant spomedzi dverových sietí. Tento typ dverovej siete je možné namontovať na akékoľvek dvere. Treba však počítať s priestorovou rezervou na otváranie dverí. Inštalácia je jednoduchá – upevňujú sa na vonkajší rám pomocou pántov. Zatváranie a dovieranie dverí zabezpečuje magnet. Do tejto siete je možné doplniť samozatváracie pánty a tiež dvierka (prechod) pre domácich maznáčikov. Vybrať si môžete z dvoch druhov sieťoviny – klasická a antialergická.

POSUVNÁ DVEROVÁ SIEŤ sa hodí najmä na veľké presklenné plochy, na terasu alebo balkón. Je upevnená na vonkajší rám okna alebo stenu skrutkami. Posuvná sieť je zložená z vrchnej a spodnej lišty, v ktorých je umiestnená sieťovina. Na spodku rámu sú koliečka, ktoré zabezpečujú pohyb. Sieť sa ovláda madlom. Výhodou tohto typu siete je, že nezasahuje do priestoru. Vybrať si môžete z dvoch druhov sieťoviny – klasická a antialergická.

ROLOVACIA DVEROVÁ SIEŤ (samonavíjacia) je zaujímavá alternatíva k predchádzajúcim dvom typom dverových sietí. Je ideálne umiestniť ju všade tam, kde nie je dostatok miesta pre iný typ siete. Samonavíjací posuvný mechanizmus dverovej siete pozostáva z boxu a vodiacich líšt s kefkovým tesnením. Po stiahnutí je sieťovina skrytá v bočnom úložnom boxe. Pre jednoduchú manipuláciu je na lište upevnené plastové madlo. Rolovaciu dverovú sieť je možné vyrobiť len s klasickou sieťovinou.

Typy sieťoviny

KLASICKÁ SIEŤOVINA

Sieťovina je vyrobená zo sklolaminátového vlákna a má sivú farbu. Je vysoko odolná voči UV žiareniu a poveternostným podmienkam. Sieťovina je priehľadná a nebráni pohľadu z interiéru.

 

ANTIALERGICKÁ SIEŤOVINA

Nazývaná aj protipeľová. Siete proti hmyzu s antialergickou sieťovinou sú o niečo účinnejšie ako klasické siete. Dokážu zachytiť aj drobný hmyz. Poradia si s peľom, prachom a roztočami. Ideálna varianta pre domácnosti s alergikmi. Ich účinnosť pocítite najmä počas peľovej sezóny. Výborným riešením sú napríklad na dvere do záhrady, terasu či balkón, ktoré nechávame počas leta stále otvorené. Hustejšie prekrytie vlákna spôsobuje slabšie prúdenie vzduchu do miestnosti a obmedzený výhľad z interiéru. Sieťovina je čiernej farby.

dní doba dodania

roky záruka

Aká je cena sietí proti hmyzu?

Ak chcete vedieť orientačnú cenu, napíšte nám rozmer okna/dverí (šírka x výška), typ siete a druh sieťoviny, my Vám do 24 hodín zašleme nezáväznú cenovú ponuku, kontaktujte nás

e-mailom

zaluzieprievidza@gmail.com

telefonicky

0918 518 642

cez kontaktný formulár

nájdete ho nižšie

Kontaktný formulár

Vybrať súbory Neboli vybraté žiadne súboryAkceptované typy súborov: jpg, jpeg, jpe, gif, png, svg. Max. veľkosť súboru: 1 MB

4 + 7 =