HLINÍKOVÉ PERGOLY A PRÍSTREŠKY

Hľadáte modernú hliníkovú pergolu za dostupnú cenu? Ponúkame Vám riešenie. Vyrábame prístrešky na terasu a auto na mieru podľa Vašich požiadaviek. Pergolu si budete užívať dlhé roky bez starostí. Jej bezúdržbová povrchová úprava si nevyžaduje špeciálnu starostlivosť. Jednoduchý dizajn pergoly sa hodí k akejkoľvek stavbe.

Konštrukcia, zastrešenie, farby

Na výrobu používame pevné a kvalitné materiály, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť pergoly. Všetky jej časti sú vyrobené z extrudovaného hliníka. Stabilitu hliníkovej pergoly zabezpečujú nosné stĺpy, ktoré majú rozmer 110 x 110 mm. Strešná konštrukcia sa skladá z krokiev s rozmerom 105 x 52 mm.  Obvodová konštrukcia pergoly a sklon strechy je štandardne v minimálnom uhle 7° až 20°. Do konštrukcie je integrovaný odkvapový systém, ktorý zabezpečuje odtok vody.

Povrch pergoly je jemne štrukturovaný alebo lesklý v závislosti od typu farby. V ponuke sú rôzne farebné prevedenia – základné bezpríplatkové farby RAL 7016 Antracit, RAL 9006 Strieborná, RAL 9003 Biela, RAL 8104 Hnedá. Možnosť výberu farby drevený dekor za príplatok. Najpoužívanejšia je RAL 7016 Antracit.

Strecha pergoly je pevná, ktorá spoľahlivo ochráni Váš priestor pod pergolou. Na zastrešenie používame polykarbonát alebo plexisklo. Najobľúbenejší variant je zosilnený mliečny polykarbonát s hrúbkou 16 mm.

Možnosti montáže

Zvoliť si môžete samostatne stojacu pergolu (samonostná) alebo kotvenú k stene domu. S výberom správnej varianty Vám ochotne poradíme.

Doplnky k pergolám

Pre ešte väčší komfort užívania si môžete svoju pergolu vylepšiť. V rámci príslušenstva ponúkame viaceré varianty.

Funkčným a praktickým doplnkom je najmä bočné tienenie pergoly, ktoré ochráni Vašu terasu pred nepriaznivým počasím aj z bočných strán. Na výber ponúkame viaceré možnosti vonkajšie screenové rolety, vonkajšie žalúzie a zasklievacie systémy.

Na zatienenie strechy pergoly je vhodná kazetová markíza, ktorá je ukotvená nad alebo pod strechou pergoly.

Príjemnú atmosféru na terase dokonale doplní aj populárne LED osvetlenie, ktoré je možné zabudovať do konštrukcie pergoly. LED je napojené na existujúce vonkajšie osvetlenie.

Doba dodania a záruka

Doba dodania hliníkovej pergoly je max. 4-6 týždňov a záruka 4 roky.

Aká je cena hliníkovej pergoly s pevnou strechou?

Ak chcete vedieť cenu pergoly, napíšte nám rozmer (dĺžka x hĺbka x výška), typ prestrešenia, my Vám do 24 hodín zašleme nezáväznú cenovú ponuku, kontaktujte nás

e-mailom

zaluzieprievidza@gmail.com

telefonicky

0918 518 642

cez kontaktný formulár

nájdete ho nižšie

Kontaktný formulár

Vybrať súbory Neboli vybraté žiadne súboryAkceptované typy súborov: jpg, jpeg, jpe, gif, png, svg. Max. veľkosť súboru: 1 MB

8 + 14 =