Markízy

Primárnou funkciou markízy je ochrana proti slnku. Je skvelým estetickým doplnkom každej terasy. Inštalácia je vhodná na každú terasu, balkón, reštauráciu či obchod. Stabilitu konštrukcie zabezpečuje hlavný nosný oceľový profil, ktorý je ukotvený k stene alebo stropu. Špeciálna konzola umožňuje inštaláciu aj do krokvy domu. Sklon markízy je možné nastaviť v rôznych uhloch podľa typu. Slúži na zatienenie veľkých plôch. Vybrať si môžete zo širokej ponuky látok v rozličných vzoroch a farbách. Kvalitné látky značky Sattler sú stálofarebné a odolné proti UV žiareniu. Špeciálne impregnovaná látka dokáže odpudzovať prach a špinu.

Kazetové markízy

Výsuvné kazetové markízy sú vhodné najmä na zatienenie akejkoľvek terasy. Môžu byť tiež umiestnené nad alebo pod strechu zimnej záhrady a pergoly. Prepracovaný dizajn s kazetovým boxom pôsobí veľmi elegantným dojmom. Celý nábal látky a kĺbové ramená sú ukryté v kazete. Markíza je tak účinne chránená pred vonkajšími vplyvmi.

 

 OVLÁDANIE

Markízu je možné ovládať manuálne pomocou kľuky. V prípade motorického ovládania (na diaľkový ovládač) možno doplniť markízu o slnečné a veterné senzory, ktoré zabezpečia automatické vysunutie a stiahnutie markízy.

Otvorené markízy

Otvorená markíza predstavuje praktické a cenovo dostupné riešenie. Pri tomto type markízy je viditeľný návin látky aj ramená. Markízu je možné doplniť o pevný volán alebo spúšťací volán. Výsuvný volán umiestnený v prednom profile umožňuje zabrániť ostrému slnku aj z prednej strany markízy, je ovládaný samostatne kľukou. Teleskopické podperné nohy dokážu zabezpečiť výbornú stabilitu v prípade vetra.

Ideálna inštalácia tejto markízy je pod strechu, aby bola chránená najmä pred dažďom. V opačnom prípade doporučujeme inštaláciu striešky, ktorá ochráni markízu a predĺži tak jej životnosť.

   

OVLÁDANIE

Markízu je možné ovládať manuálne pomocou kľuky. V prípade motorického ovládania (na diaľkový ovládač) možno doplniť markízu o slnečné a veterné senzory, ktoré zabezpečia automatické vysunutie a stiahnutie markízy.

týždňov doba dodania

roky záruka

rokov záruka na motor Somfy

Aká je cena markízy?

Ak chcete vedieť orientačnú cenu, napíšte nám rozmer markízy (šírka x dĺžka) a typ ovládania, my Vám do 24 hodín zašleme nezáväznú cenovú ponuku, kontaktujte nás

e-mailom

zaluzieprievidza@gmail.com

telefonicky

0918 518 642

cez kontaktný formulár

nájdete ho nižšie

Kontaktný formulár

Vybrať súbory Neboli vybraté žiadne súboryAkceptované typy súborov: jpg, jpeg, jpe, gif, png, svg. Max. veľkosť súboru: 1 MB

11 + 4 =